Yeni Başlayacak Eğitim Gruplarımız Teklif İste Eğitim Kayıt Formu Aday İşlemleri (Eğitim ve Sınav Bilgileri)

Hakkımızda

Hakkımızda

Lider İlkyardım Eğitim Merkezi İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün 24.07.2013 Tarih ve 2013/98055 Sayılı İzni ile İlkyardım Eğitimi vermeye yetkili kılınmış, tecrübeli ilkyardım eğitmenleri tarafından kurulmuş bir kurumdur. Kurulduğumuz günden bu güne kadar geçen süreçte ilkyardım eğitimi alanında hizmet veren, başarılı eğitim ve kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden büyüyüp gelişerek ilkyardım eğitimde LİDER olmayı amaçlayan bir kuruluşuz.

Açıldığımız 2013 yılından bu güne 20.000'den fazla kişiye İlkyardım Eğitimi vermiş, bunların %90'nından fazlası sınavlarda  başarılı olarak İlkyardımcı olmaya hak kazanmışlardır. İlkyardım aday sayısısı ve başarı oranında İstanbul İlinde en önde gelen köklü eğitim kuruluşları arasında LİDER bir kuruluşuz.

Vizyonumuz

Lider İlkyardım Eğitim Merkezi olarak tecrübeli eğitmenlerimiz ile birlikte toplumun İlkyardım Eğitim hizmeti İhtiyaçlarını karşılayabilmek, Eğitim sürecinde katılımcı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,  güvenilir, kaliteli, yenilikçi, dürüt ve hızlı  hizmet sunmaktır. Yaptığımız her işte yenilikçi ve yaratıcı çözümler ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak, sınavlarda başarılı olmak ve çalışanlarımızın istek ve görüşlerini dinleyerek kurumumuzun büyümesine ve başarılı bir kurum olmasında katkıda bulunmalarını sağlayarak İLKYARDIM eğitimlerinde LİDER kuruluş olmak.

Misyonumuz

Sektörün LİDER kuruluşu olarak; uygun fiyat, kaliteli hizmet ve başarılı bir eğitim ile katılımcılarımızın en iyi bir şekilde İlkyardım Eğitimi almalarını sağlamak, Toplumun İlkyardım bilincini artırmak, gerektiği durumlarda İlkyardım müdahalesinde bulunacak bilgi ve öz güvene sahip İlkyardımcılar yetiştirerekHayat Kurtaranlar zincirine bir nefer kazandırmaktır.