HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Lider İlkyardım Eğitim Merkezi İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün 24.07.2013 Tarih ve 2013/98055 Sayılı İzni ile İlkyardım Eğitimi vermeye yetkili kılınmış, tecrübeli ilkyardım eğitmenleri tarafından kurulmuş bir kurumdur. Kurulduğumuz günden bu güne kadar geçen süreçte ilkyardım eğitimi alanında hizmet veren,başarılı eğitim ve kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden büyüyüp gelişerek ilkyardımeğitimde LİDER olmayı amaçlayan bir kuruluşuz.

 

Vizyonumuz

Lider İlkyardım Eğitim Merkezi olarak tecrübeli eğitmenlerimiz ile birlikte toplumun İlkyardım Eğitim hizmeti İhtiyaçlarını karşılayabilmek, Eğitim sürecinde katılımcı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,  güvenilir, kaliteli, yenilikçi ve hızlı hizmet sunmaktır. Yaptığımız her işte yenilikçi ve yaratıcı çözümler ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak, sınavlarda başarılı olmak ve çalışanlarımızın istek ve görüşlerini dinleyerek kumrumuzun gelişip büyümesine ve başarılı bir kurum olmasında katkıda bulunmalarını sağlayarak İLKYARDIM eğitimlerinde LİDER kuruluş olmak.

 

Misyonumuz

Sektörün LİDER kuruluşu olarak; uygun fiyat, kaliteli hizmet ve başarılı bir eğitim ile katılımcılarımızın en iyi bir şekilde İlkyardım Eğitimi almalarını sağlamak, Toplumun İlkyardım bilinciniartırmak, gerektiğidurumlarda İlkyardım müdahalesinde bulunacak bilgi ve öz güvene sahip İlkyardımcılar yetiştirerek “Hayat Kurtaranlar” zincirine bir nefer kazandırmaktır.

 

Verdiğimiz Hizmetler

İlkyardım Eğitimi,

İlkyardım Eğitici Eğitimi,

Yangın Eğitimi,

Hijyen Eğitimi,